reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

Blokada rond w Wierzchosławicach

Dziś kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na drogach w regionie tarnowskim. Mieszkańcy zapowiedzieli blokady dwóch rond w Wierzchosławicach.

Potrącenie rowerzysty na ulicy Elektrycznej

Przy skrzyżowaniu ulic Elektrycznej i Jastruna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty. W wyniku wypadku ok. 60-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, mężczyzna kierujący jednośladem mógł być pod wpływem alkoholu. Przyczyny wypadku wyjaśnia tarnowska policja.

Wojnicz: Pijany 37-latek spał w cudzym samochodzie

Nie był to udany początek dnia dla 37-letniego mężczyzny, którego znaleziono w nieprawidłowo zaparkowanym samochodzie osobowym. Pojazd zajmował część pobocza oraz drogi krajowej DK 94...

ZUS ostrzega przed oszustami!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników ZUS. Ponownie trafiły niepokojące sygnały o próbie oszustwa, tym razem na 87-letniej kobiecie.

Jest drogo. Będzie drożej?

Nowy rok, nowe postanowienia ale i nowe ceny na sklepowych półkach. Podwyżkom nie ma końca. Obecna inflacja, rosnące ceny energii i paliw, podwyżka płacy minimalnej czy nowe stawki VAT. Wszystko to złoży się na wyższe koszty życia w Polsce. A czy tarnowianie już odczuli wzrost cen?
X