reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

Jak tarnowianie radzą sobie z upałami?

Jaki jest najlepszy sposób na upalne dni? 

Już od czwartku otwarte Muzeum Historii Tarnowa i Regionu

Nowość w Muzeum Okręgowym przy tarnowskim Rynku! Już w najbliższy czwartek zostanie otwarta wystawa poświęcona Historii Tarnowa i Regionu od czasów najdawniejszych aż po współczesność. Z powodu pandemii koronawirusa otwarcie kilkukrotnie przekładano. Ostatecznie udało się sfinalizować przedsięwzięcie. 

Mościce: COOLturalna bistobar zaprasza!

Plażowanie w Mościcach jest możliwe. COOLturalna cafe/bistro mieszcząca się przy ul. Traugutta 1 tuż przy Centrum Sztuki Mościce zaprasza na letni ogródek. To miejsce oferuje szeroki asortyment dań, napojów, a także pysznych deserów, m.in gofry oraz lody. W piątki organizowane jest również karaoke, które cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. Kawiarnia COLLturalna zaprasza od pon-cz 11-20 , pt-st 12-23 i niedziele 11-20.

Tarnowska Kronika Policyjna, odc. 6

Chcesz wiedzieć z jakimi interwencjami mierzą się tarnowscy funkcjonariusze? Przygotowaliśmy tygodniowy raport zdarzeń!

Wyścig po… życie. Oddaj krew i pomóż innym

Wrak Race Tarnów wspiera akcję "Ratujmy życie i zdrowie poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych". Organizator, Kazimierz Rędzina zachęca aby w tym szczytnym celu przyłączyć się do akcji, poprzez oddanie krwi w Terenowym Oddziale Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy Szpitalu św. Łukasza w Tarnowie.