reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

Tarnów w dniu 11 listopada

11 listopada odbyły się miejskie obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Obchody rozpoczęły się Mszą św. w intencji ojczyzny w Bazylice Katedralnej w Tarnowie po której udano się pod Grób Nieznanego Żołnierza. Tego dnia odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, który stanął przed budynkiem Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy al. Solidarności.

Tarnów: Orszak św. Marcina z udziałem lokalnych winiarzy

W mieście po raz ósmy odbyły się Wielkie Tarnowskie Dionizje. 11 listopada o godzinie 11:11 rozpoczęto uroczystość przejściem orszaku winnego po Starym Mieście. W marszu, na czele Św. Marcina na białym koniu brali udział lokalni winiarze ubrani w kontusze, grupa Zalasowianie oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta i turyści.

Tarnowscy pseudokibice zatrzymani. Zabezpieczono niebezpieczne sprzęty

Policjantom z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie udało się zatrzymać grupę pseudokibiców, którzy od kilku miesięcy dokonywali przestępstw i wykroczeń.

Mościce: Potańcówka jak za dawnych lat

Ruszyła jesienna odsłona powracających do tradycji potańcówek w Mościcach. „Fajfy” czyli „Chodź potańczyć” to wieczorki taneczne dla wszystkich, którzy maja ochotę spotkać się i potańczyć...

Grand Press Photo 2019. Wystawa najlepszych zdjęć prasowych roku

Ponad 260 najlepszych zdjęć prasowych można oglądać w Tarnowskim Centrum Kultury. Mowa o Grand Press Photo - największym ogólnopolskim konkursie fotografii prasowej w Polsce. Wystawa to zbiór prac zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów. Prestiżowa ekspozycja prezentuje zdjęcia pojedyncze, fotoreportaże oraz projekty dokumentalne.
X