reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

Tarnów. Miasto uruchomiło darmowy hotel dla medyków

W Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej "Słoneczne Wzgórze" uruchomiono darmowy hotel dla medyków.

Tarnów: Opieka psychologiczna bliżej miejsca zamieszkania Twojego dziecka

To będzie prawdziwa rewolucja w opiece psychologicznej najmłodszych. Zespół Przychodni Specjalistycznych wygrał konkurs NFZ na prowadzenie Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologiczno – Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

10 tys. maseczek trafi do tarnowskich seniorów. Zamówiono kolejną partię

Miasto z własnych funduszy zakupiło 10 tysięcy maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, które trafią do tarnowskich seniorów 70+. Ich dystrybucja rozpocznie się w poniedziałek 6 kwietnia, w której pomogą pracownicy socjalni, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz wolontariusze.

Koronawirus a Święta Wielkanocne. Jak będą wyglądały w tym roku?

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym jesteśmy zmuszeni do skonfrontowania corocznych przyzwyczajeń i tradycji do jakich przywykliśmy przez cale lata. Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że celebracje liturgiczne Wielkiego Tygodnia będą odbywały się tylko przy udziale ograniczonej asysty.

Tarcza antykryzysowa – kto może liczyć na pomoc?

Zakład ubezpieczeń społecznych jest gotów do realizacji tzw. tarczy antykryzysowej. Ma ona na celu przeciwdziałać gospodarczym skutkom epidemii koronawirusa. Głównym celem nowych rozwiązań prawnych jest ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach. Wniosek można przesłać elektronicznie - za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych, pocztą lub złożyć w skrzynce dostępnej w placówce ZUS.
X