reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

Jakiej muzyki słuchają tarnowianie? “Szybkie pytanko” odc. 26

Tym razem sprawdzaliśmy jakiej muzyki słuchają tarnowianie. A jakiej Ty słuchasz? Napisz w komentarzu.

Tarnów. Policyjne kontrole autokarów przed wyjazdem w trasę

Trwają wakacje. To drugi tydzień odpoczynku od szkoły. Tarnowscy Policjanci w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a w szczególności dzieci i młodzieży, podejmują szereg inicjatyw, m.in przeprowadzanie kontroli autobusów wiązących najmłodszych na letni wypoczynek.

Konkursy na nowych dyrektorów rozstrzygnięte!

Konkursy na nowych dyrektorów Centrum Sztuki Moście oraz Muzeum Okręgowe w Tarnowie rozstrzygnięte. Instytucjami kultury pokierują nowe osoby. Największą liczbę głosów w konkursie na stanowisko dyrektora muzeum zdobył Janusz Kozioł. Do tej pory pełnił on funkcję zastępcy dyrektora do spraw naukowych. Zmiana na fotelu dyrektora w Muzeum Okręgowym podyktowana była zastąpieniem dotychczasowego szefa placówki - Andrzeja Szpunara, który po ośmiu latach zarządzania tą placówka przeszedł na emeryturę

Tarnów. U zbiegu ulic Lwowskiej z Okrężną powstanie rondo tymczasowe

Na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej z Okrężną w Tarnowie powróci tymczasowe rondo. Zarząd Dróg i Komunikacji zdecydował się odtworzyć rondo zlikwidowane podczas przebudowy ulicy Lwowskiej, która prowadziła firma Strabag. Rondo tymczasowe to konieczność, aby usprawnić ruch w tym miejscu.

Tarnów. Remont ulicy Krakowskiej. Kiedy koniec prac?

Remont ulicy Krakowskiej trwa. Dobra wiadomość jest taka, że został przekroczony półmetek realizacji tej inwestycji. Wykonawca przeniósł się na drugą część przekroju ulicy między wiaduktem kolejowym, a ulicą Warsztatową. Ruch został przekierowany na stronę północną, aby zachować dostępność i ciągłość ruchu podczas tego remontu.
X