reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

‘WystARTowali’ na Bema20

"WystARTowali" to wystawa piątki młodych Adeptów sztuki: Konrada Radliński Katarzyny Biczak, Zuzanny Podleśny, Katarzyny Drwal i Ewy Skalskiej.

Komu przysługuje matczyna emerytura?

Od marca można starać się o rodzicielskie świadczenie uzupełniające "Mama 4 plus".

500+ dla niepełnosprawnych. Można już składać wnioski

Można już składać wnioski o świadczenie uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, które Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie rozpatrywał już od października.

“Z głową i ze smakiem” w Opatowie

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA z Rzuchowej oraz rolnicy i producenci żywności ekologicznej (z woj. małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego) ruszyła ponownie z akcją promocyjną pn....

Minister Jarosław Gowin z wizytą w Borzęcinie

Wicepremier Jarosław Gowin gościł w gminie Borzęcin. Wizyta ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego miała charakter roboczy. Omawiane zostały m.in. bieżące sprawy związane z rozwojem...
X