reporter, operator kamery

Alicja Mach

Piękna, czarująca i inteligentna. To jednak nie prezentacja kandydatki do tytułu Miss chociaż niewykluczone, że Alicja Mach kiedyś powalczy o ten zaszczytny tytuł. Dziś chcemy ją jednak przedstawić jako kolejnego członka ekipy STARnowa.tv. To młoda i ambitna osoba. Nie boi się nowych wyzwań. Świetnie radzi sobie zarówno przed jak i za kamerą. Studiuje na kierunku produkcji filmowej i telewizyjnej. Ma na swoim koncie również epizody w serialach telewizyjnych. To nowa osoba w tarnowskim środowisku medialnym. Wierzymy jednak, że pozostanie w nim na dłużej i podbije serca widzów STARnowa.tv.

Kontakt:
e-mail: alicja.mach@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Alicję.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Alicji kliknij tutaj.

Potrójne wyzwanie w Radłowie

W Radłowskim wieloboju, w kombinacji trzech dyscyplin: pływania, kolarstwa i biegania wzięło udział ponad 163 zawodników indywidualnych oraz 15 sztafet.

To już w niedziele – Święto Owoców w Pleśnej

Wójt Gminy Pleśna oraz Centrum Kultury w Pleśnej zapraszają na XVII Święto Owoców i Produktów Pszczelich, które odbędzie się w niedzielę, 21 lipca 2019r. na placu targowym i placu przy OSP w Pleśnej. W programie imprezy: 15.00 – rozpoczęcie imprezy, powołanie jury konkursu „Pleśnieński Smak” Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca z Gminy Pleśna Zespół ludowy „Jastrzębianie” Gminny Chór "Cantando" wspólnie z grupą „Pleśnioki” Orkiestra Dęta Szczepanowice 17.30 - gwiazda Święta - grupa BACIARY 19.00 – zabawa taneczna – Solton Band

Kradzione smakuje lepiej?

W samym centrum Ryglic w barze szybkiej obsługi doszło do nietypowej kradzieży. Do tego zdarzenia przyczyniła się trójka mężczyzn, którzy pod koniec maja obrabowali lokal... z mięsa. Miesiąc później, pod koniec czerwca doszło do kolejnego włamania tym razem na pobliską lodziarnie. Rabusiami okazali się Ci sami mężczyźni. Pełnoletnim sprawcą za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności, zaś za usiłowanie włamania nawet do 10 lat.

Rekord Manii Pomagania pobity! Zebrano 88 tysięcy złotych

Największa impreza charytatywna w regionie organizowana wspólnie przez gminę Tarnów oraz radio RDN Małopolska pobiła w obecnej edycji rekord.

Tarnów. Nowe oznakowania poprawią bezpieczeństwo?

Długi, prosty odcinek drogi na ul. Szujskiego i Mościckiego słyną z niebezpiecznych sytuacji na drodze.
X