Prezenter

Arkadiusz Mruk

studiuje prawo na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Jego pasja do sportu zrodziła się podczas oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Niemczech w 2006 roku. Ukończył m.in. kurs spikera meczów piłki nożnej organizowany przez Małopolski Związek Piłki Nożnej i nieprzerwanie od sezonu 2014/2015 zajmuje się prowadzeniem meczów piłkarskich 4. i 5 ligi, turniejów futsalowych, siatkarskich oraz meczów pokazowych. Interesuje się także sportami zimowymi oraz lekkoatletyką. Sam na co dzień stara się prowadzić aktywny tryb życia.  

Programy prowadzone w STARnowa.TV:

„SPORTOWY GŁOS” – magazyn, w którym gościć będziemy postaci ze świata sportu subregionu tarnowskiego. To program skierowany do kibiców, pasjonatów sportu, ludzi żywo zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami sportowymi. W “Sportowym Kwadransie” będziemy podsumowywać rozgrywki ligowe, komentować sukcesy tarnowskich sportowców, merytorycznie dyskutować o problemach i kondycji sportu w naszym mieście. Będziemy rozmawiać także o aktualnych wydarzeniach, którymi żyje sport ogólnopolski, europejski i światowy. Chcemy, aby nasi widzowie mieli istotny wpływ na przebieg programów, dlatego z wyprzedzeniem będziemy informować o tym, kogo zaprosiliśmy do studia. W tym czasie Państwo możecie nadsyłać swoje pytania, które na pewno zadamy w trakcie rozmowy!

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Arka.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Arka kliknij tutaj.

Daniel Bartkowski żegna się z Unią Tarnów

Daniel Bartkowski kończy przygodę z Unią Tarnów. O swojej decyzji poinformował dziennikarzy na konferencji prasowej po zakończeniu przegranego meczu o awans do trzeciej ligi.

Trzecia liga jednak nie dla Unii Tarnów

ZKS Unia Tarnów podejmowała na własnym stadionie Jutrzenkę Giebułtów w rewanżowym meczu o awans do trzeciej ligi.

Ekstremalny bieg Runmageddon w Tarnowie

Runmageddon to morderczy bieg po torze pełnym przeszkód, których po prostu nie da się ominąć.

Zadyszka? Unia Tarnów znów bez zwycięstwa

Przed meczem: * Po kilkunastu meczach bez porażki, ZKS Unia uległa w meczu wyjazdowym rezerwom Sandecji Nowy Sącz. * GKS Drwinia w środę przegrała z inną...

Zrobili to! Tarnowscy szczypiorniści z awansem do PGNIG Superligi

Na ten dzień czekali całe swoje sportowe życie. Po rozegraniu najlepszego w karierze sezonu, piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów stanęli przed wielką szansą rozegrania...
X