Cudze chwalicie, swego nie znacie. Bezpłatne spacery po Tarnowie i regionie

0
897

Cudze chwalicie swego nie znacie. Udowadniają to spacerki po mieście, które w Tarnowie mają bogatą tradycje. W naszym mieście organizowane są od blisko 20 lat. Spacerki po mieście odbywają się w każdą niedziele w samo południe, sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7). Przewodnik z grupą chętnych opowiada o miejscowych zabytkach oraz o ciekawostkach z nimi związanych. Po zwiedzaniu danej atrakcji można skorzystać z innych, a tych w regionie nie brakuje. Wędrówka po mieście to propozycja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, którzy chcą zwiedzić zabytki znajdujące się na tarnowskiej starówce. Ciekawych tradycji i historii naszego miasta wciąż przybywa.

Trasy spacerków poprowadzą także poza Tarnów – do Zalipia, Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach i – to tegoroczna nowość – na wzgórze zamkowe w Czchowie.

Projekt „Letnie wędrówki z przewodnikiem po Tarnowie i regionie” realizowany jest w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki w 2019 roku pn. „Małopolska Gościnna – II edycja” na którego Tarnowska Organizacja Turystyczna otrzymała dofinansowanie.

Szczegółowy harmonogram dostępny na stronie: http://www.lot.tarnow.pl/news/688/Letnie-wedrowki-z-przewodnikiem-po-Tarnowie-i-regionie

Bądź na bieżąco z materiałami! Dołącz do subskrypcji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here