Dwa kwadranse prezydenta (odc.3)

0
225

W dzisiejszym odcinku programu “Dwa kwadranse prezydenta” włodarz miasta Tarnowa odpowiada na następujące pytania zadane przez naszych Widzów:

1. W kampanii wyborczej powiedział pan, że podejmie starania, aby zespół śródmiejski został wpisany na listę UNESCO, że przeprowadzi szereg analiz by dowieść, że Tarnów zasługuje na takie miano. Jakie działania, które potrafi pan poprzeć dowodami wykonał od tego czasu?
2. Panie Prezydencie, ktoś ma mało śmieci, raz na kilka dni wyrzuca małą reklamówkę, czy musi płacić za śmieci tak dużo. To starsza osoba, sama mieszka, ma bardzo niską emeryturę.
3. Co dalej z parkiem przy dworcu kolejowym? Za mojego dzieciństwa był tam plac zabaw i przytulny teren zielony. Teraz straszy on gigantyczną chmarą ptaków ścielących na alejkach swoje łajno. Jakie są plany miejskie, aby przywrócić mieszkańcom ten teren zielony?
5. Proszę wymienić choć jedną dużą firmę spoza Tarnowa, która zainwestowała swoje pieniądze w mieście podczas Pana kadencji (mówimy o dużych firmach). –
6. Co dzieje się z zabudową Owintaru? Czy to prawda, że potencjalni inwestorzy napotykają w urzędzie miasta na przeszkody?

Realizacja

Prowadzący (prezenter, reporter): Paulina Kuczera
Operator: Ernest Król
Montaż: Ernest Król

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here