Dwa kwadranse prezydenta (odc.4)

0
201

W dzisiejszym odcinku programu “Dwa kwadranse prezydenta” włodarz miasta Tarnowa odpowiada na następujące pytania zadane przez naszych Widzów:

  • Czy audycja z udziałem prezydenta będzie dostępna dla osób niesłyszących, np. poprzez napisy lub tłumacza języka migowego?
  • (Pani Anna) Kiedy w Tarnowie powstaną tereny inwestycyjne pod dużych inwestorów, takie z działkami o powierzchni 7,10 lub 20 hektarów?
  • (Pan Jan) Dlaczego miasto wywozi śmieci do spalarni w innych miastach, a nie buduje swojej?
  • (Pan Sławomir) Dlaczego od lat nic nie rozwija się PWSZ, co z planami stworzenia Politechniki lub Akademii, które znacząco wpłynęłyby na zatrzymanie w mieście młodych ludzi?
  • (Pani Renata) Chciałam zapytać, co Pan prezydent robi w celu powiększenia terytorialnego Tarnowa? Jest kilka miejscowości graniczących z Tarnowem, które chętnie, na uczciwych zasadach włączyłyby się do miasta np,: Brzozówka, Zaczarnie, Pawęzów, Biała, Świebodzin, Tarnowiec…
  • (Firma Ekobud Tarnów) Dlaczego przy słabej kondycji przedsiębiorców oraz ogromie lokali do wynajęcia w mieście nie można uruchomić drogi “jednokierunkowej” oraz parkingów na ulic Wałowej, żeby ożywić handel i usługi. Ulica jest bardzo szeroka i jest to możliwe, wystarczą barierki po obu stronach ulicy.

Realizacja

Prowadzący (prezenter, reporter): Paulina Kuczera
Operator: Ernest Król, Paweł Kudrański
Montaż: Ernest Król

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here