Dwa kwadranse prezydenta (odc.6)

0
174

W dzisiejszym odcinku programu “Dwa kwadranse prezydenta” włodarz miasta Tarnowa odpowiada na następujące pytania zadane przez naszych Widzów:

  • (Pan Kacper) Czy i kiedy będą podejmowane jakieś próby rozmów z gminami Tarnów, Pleśna, Lisia góra w sprawie powrotu do ich korzystania z usług tarnowskiego MPK?
  • Czy nie uważa Pan, że Gemini Park Tarnów powinno być rozbudowane? To wstyd dla miasta, że mniejszy ludnościowo i powierzchniowo Nowy Sącz ma Galerie Trzy Korony, która jest o wiele większa od naszego Gemini? Rozbudowa galerii to dodatkowy impuls dla rozwoju miasta, miejsca pracy i brak konieczności jeżdżenia na zakupy do innych miast. Były plany w 2016 roku, ale radni zablokowali rozbudowę.
  • (Pan Maciej) Ok. 5 lat temu pytałem o remont 200m ul. Giełdowej. Wiem, że to teren prywatny, ale czy od tego czasu udało się poczynić jakieś kroki? Daje się zauważyć jedynie coroczne łatanie, które nie przetrzymuje kolejnej zimy.
  • (Pan Piotr) Kiedy możemy się spodziewać asfaltowej drogi na ulicy Jana Leńka w Tarnowie. Jest wiele ulic w Tarnowie na osiedlach z bardzo ubogą zabudową i drogą asfaltową. Ulica Jana Leńka jest już prawie w całości zabudowana domami a drogi asfaltowej brak.
  • (Pan Przemysław) Panie Prezydencie jakiego dużego inwestora ściągnął Pan do Tarnowa i ile powstało nowych miejsc pracy?

Realizacja

Prowadzący (prezenter, reporter): Paulina Kuczera
Operator: Ernest Król
Montaż: Ernest Król

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here