reporter, operator kamery

Maciej Kapuściński

Na naszej stronie możecie oglądać już pierwsze materiały wideo. Przy ich tworzeniu istotną rolę odgrywa Maciej Kapuściński.

Chcemy więc przybliżyć Wam sylwetkę człowieka od zadań specjalnych w STARnowa.tv Maciek z zaangażowaniem podchodzi do każdego realizowanego materiału. Ma bogate doświadczenie w pracy za kamerą.

Uczestniczył w wielu ciekawych projektach m.in. był jedną z osób odpowiedzialnych za realizację transmisji live z wyborów Miss Polski w UK.

W STARnowa.tv oprócz wykonywania znakomitych ujęć, zajmuje się także montażem. Cechuje go duża skrupulatność i pracowitość. Nie unika też pracy reporterskiej więc w przyszłości być może zobaczycie go też po drugiej stronie.

Poza tym jest sympatycznym kolegą, na którego zawsze można liczyć Mamy nadzieję, że efekty jego pracy Wam się podobają.

Kontakt:
e-mail: maciej.kapuscinski@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Maćka.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Maćka kliknij tutaj.

Najlepszy i najgorszy tekst na podryw? “Szybkie pytanko” odc. 19

Zmieniamy temat, którym od dłuższego czasu żyje cały świat. Na poprawę humoru mamy dla Was kolejny odcinek SZYBKIEGO PYTANKA a w nim pytamy o najlepsze i najgorsze teksty na podryw.  A o jakich Ty słyszałeś? Napisz w komentarzu. 

Czy marihuana powinna być legalna? “Szybkie pytanko” odc. 18

Tym razem poruszyliśmy kwestię legalizacji marihuany. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Napisz w komentarzu.

Tarnowianie z okazji Dnia Kobiet “Szybkie pytanko” odc. 17

Dzień Kobiet dopiero za dwa dni. Tarnowianie już dziś ślą im najlepsze życzenia za pomocą SZYBKIEGO PYTANKA. Czego Ty im życzysz? Napisz w komentarzu.

O POŚCIE ale nie tym na Facebooku “Szybkie pytanko” odc. 16

Czym jest post, jak pościć i co przez to rozumiemy? Pytamy o to w kolejnym odcinku SZYBKIEGO PYTANKA.

Zasłynęła projektując drzwi do “Gry o Tron”. Swoje prace pokazała w Tarnowie

W Galerii Bema 20 Joanna Małecka zaprezentowała wystawę  "Labirynty Wyobraźni 1. ". Stanowią one podsumowanie  małej przygody ze sztuką oraz tego, jak na przestrzeni kilku lat styl i forma  prac autorki uległy zmianie. „Plątanina kropek i kresek. Oczopląs towarzyszący poznawaniu moich prac sprawi, że na moment każdy będzie mógł przejść się  labiryntami mojej wyobraźni” podkreśla p. Joanna. Autorka wystawy znana jest chociażby z tego, że  zaprojektowała drewniane drzwi, które miały nawiązywać do czwartego odcinka ostatniego sezonu „Gry o Tron”.
X