reporter, operator kamery

Maciej Kapuściński

Na naszej stronie możecie oglądać już pierwsze materiały wideo. Przy ich tworzeniu istotną rolę odgrywa Maciej Kapuściński.

Chcemy więc przybliżyć Wam sylwetkę człowieka od zadań specjalnych w STARnowa.tv Maciek z zaangażowaniem podchodzi do każdego realizowanego materiału. Ma bogate doświadczenie w pracy za kamerą.

Uczestniczył w wielu ciekawych projektach m.in. był jedną z osób odpowiedzialnych za realizację transmisji live z wyborów Miss Polski w UK.

W STARnowa.tv oprócz wykonywania znakomitych ujęć, zajmuje się także montażem. Cechuje go duża skrupulatność i pracowitość. Nie unika też pracy reporterskiej więc w przyszłości być może zobaczycie go też po drugiej stronie.

Poza tym jest sympatycznym kolegą, na którego zawsze można liczyć Mamy nadzieję, że efekty jego pracy Wam się podobają.

Kontakt:
e-mail: maciej.kapuscinski@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Maćka.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Maćka kliknij tutaj.

Teledysk “od kuchni” – Tommy

Maciej Kapuściński odwiedził niedawno krakowski klub Chicago w którym nasza reporterka Alicja Mach pracowała nad nowo powstałym teledyskiem. Jak było? Zobaczcie sami.

Tarnów: Pożar prania na Lwowskiej

Do pożaru prania zostali zadysponowani tarnowscy strażacy. Do nietypowej akcji doszło dziś w godzinach popołudniowych w bloku przy ul. Lwowskiej. Na miejscu strażacy zastali płonące pranie. Dzięki sprawnej interwencji mundurowych udało się powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia. W zdarzeniu tym na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja wyjaśni czy w zdarzeniu mogły brać osoby trzecie

Tarnów: Trujący kwas w windzie?

Zdarzenie miało miejsce w bloku przy ul. Boryczki 6 w Tarnowie.

Koszyce Wielkie: Zboże stanęło w płomieniach

Ogień pojawił się nagle. W Koszycach Wielkich w powiecie tarnowskim ogień strawił ponad hektar zboża na którym rosło pszenżyto. Zastępy PSP z Tarnowa, OSP Koszyce Małe, OSP Koszyce Wielkie oraz OSP Zgłobice z ogniem walczyli blisko dwie godziny. Specjalne dochodzenie pozwoli ustalić, czy ktoś mógł przyczynić się do pożaru.

Dramatyczny wypadek w Dębnie. Nie żyje motocyklista

Do tragicznego wypadku doszło dziś w Dębnie (powiat brzeski) ok. godz. 16.10 na wysokości stacji paliw BP. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Niestety pomimo podjętej reanimacji kierowcy jednośladu nie udało się uratować.
X