reporter, operator kamery

Maciej Kapuściński

Na naszej stronie możecie oglądać już pierwsze materiały wideo. Przy ich tworzeniu istotną rolę odgrywa Maciej Kapuściński.

Chcemy więc przybliżyć Wam sylwetkę człowieka od zadań specjalnych w STARnowa.tv Maciek z zaangażowaniem podchodzi do każdego realizowanego materiału. Ma bogate doświadczenie w pracy za kamerą.

Uczestniczył w wielu ciekawych projektach m.in. był jedną z osób odpowiedzialnych za realizację transmisji live z wyborów Miss Polski w UK.

W STARnowa.tv oprócz wykonywania znakomitych ujęć, zajmuje się także montażem. Cechuje go duża skrupulatność i pracowitość. Nie unika też pracy reporterskiej więc w przyszłości być może zobaczycie go też po drugiej stronie.

Poza tym jest sympatycznym kolegą, na którego zawsze można liczyć Mamy nadzieję, że efekty jego pracy Wam się podobają.

Kontakt:
e-mail: maciej.kapuscinski@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Maćka.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Maćka kliknij tutaj.

87-latek jechał pod prąd południową obwodnicą Tarnowa

To nie pierwszy taki przypadek! Wczoraj przed godziną dwudziestą trzecią do dyżurnego KMP w Tarnowie wpłynęła informacja od kierowców korzystających z południowej obwodnicy Tarnowa, o jadącym pod prąd samochodzie osobowym. Kierowca osobówki poruszał się nitką do Rzeszowa, jadąc w kierunku przeciwnym… do Krakowa.

Jak opiszesz uczucie miłości? “Szybkie pytanko” odc. 9

W 9 odcinku programu "Szybkie pytanko" Maciej pytał mieszkańców miasta o uczucia jakie towarzyszą zakochaniu.

Więźniowie wzniosą hospicjum?

Czterech więźniów już od października pomaga w pracach budowlanych w hospicjum. Jest to obopólna korzyść dla wszystkich zainteresowanych. Zakończenie prac jest planowane na koniec roku 2020. Jak podkreśla Anna Czech, prezes Fundacji Kromka Chleba termin uzależniony jest od budżetu a każdy może pomóc dzieląc się 1% z podatku.

Najlepszy sposób na kaca? “Szybkie pytanko” odc. 8

Tym razem Maciej pytał mieszkańców miasta o najlepsze sposoby na kaca. 

Twoje postanowienia noworoczne? “Szybkie pytanko” odc. 7

O postanowienia noworoczne pytamy mieszkańców miasta w 7 odcinku programu "Szybkie pytanko". A jakie są Twoje postanowienia? Pisz w komentarzu. 
X