reporter, operator kamery

Maciej Kapuściński

Na naszej stronie możecie oglądać już pierwsze materiały wideo. Przy ich tworzeniu istotną rolę odgrywa Maciej Kapuściński.

Chcemy więc przybliżyć Wam sylwetkę człowieka od zadań specjalnych w STARnowa.tv Maciek z zaangażowaniem podchodzi do każdego realizowanego materiału. Ma bogate doświadczenie w pracy za kamerą.

Uczestniczył w wielu ciekawych projektach m.in. był jedną z osób odpowiedzialnych za realizację transmisji live z wyborów Miss Polski w UK.

W STARnowa.tv oprócz wykonywania znakomitych ujęć, zajmuje się także montażem. Cechuje go duża skrupulatność i pracowitość. Nie unika też pracy reporterskiej więc w przyszłości być może zobaczycie go też po drugiej stronie.

Poza tym jest sympatycznym kolegą, na którego zawsze można liczyć Mamy nadzieję, że efekty jego pracy Wam się podobają.

Kontakt:
e-mail: maciej.kapuscinski@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Maćka.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Maćka kliknij tutaj.

Najlepsze sposoby na jesienne wieczory – “Szybkie pytanko” odc. 1

Mieszkańców Tarnowa pytamy o najlepsze sposoby na długie i chłodne jesienne wieczory.

Dzień Wszystkich Świętych

Dziś obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych. Na cmentarzach składamy kwiaty, wieńce i zapalamy znicze. Jesteśmy myślami z tymi, którzy wyprzedzili nas w drodze do wieczności…

Wieczorna stłuczka pod Świtem

We wtorek wieczorem na drodze przy Centrum Handlowym Świt doszło do stłuczki która spowodowała chwilowe utrudnienia w ruchu. Wieczorne spadki temperatur mogą negatywnie działać na...

Tarnów: Kto chciał ukraść pieniądze z cmentarnej skarbony?

W poniedziałkową noc o godzinie 21:30 na Starym Cmentarzu w Tarnowie przez niecałą godzinę mężczyzna próbował wyciągnąć pieniądze z cmentarnej skarbony. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy incydent na tej nekropoli. Zniszczona skarbona ponownie zostanie oddana do renowacji. Monitoring cmentarny doskonale uwiecznił sprawce. Schwytanie złodziejaszka to tylko kwestia czasu.

dr Rogalski udzielił poparcia Czesławowi Kwaśniakowi

W dzisiejszej polityce potrzebni są ludzie z zasadami, potrafiący bronić wartości chrześcijańskich i prorodzinnych, potrafiący przeciwstawić się wszechobecnej poprawności politycznej, tej która zatruwa życie...
X