reporter, operator kamery

Maciej Kapuściński

Na naszej stronie możecie oglądać już pierwsze materiały wideo. Przy ich tworzeniu istotną rolę odgrywa Maciej Kapuściński.

Chcemy więc przybliżyć Wam sylwetkę człowieka od zadań specjalnych w STARnowa.tv Maciek z zaangażowaniem podchodzi do każdego realizowanego materiału. Ma bogate doświadczenie w pracy za kamerą.

Uczestniczył w wielu ciekawych projektach m.in. był jedną z osób odpowiedzialnych za realizację transmisji live z wyborów Miss Polski w UK.

W STARnowa.tv oprócz wykonywania znakomitych ujęć, zajmuje się także montażem. Cechuje go duża skrupulatność i pracowitość. Nie unika też pracy reporterskiej więc w przyszłości być może zobaczycie go też po drugiej stronie.

Poza tym jest sympatycznym kolegą, na którego zawsze można liczyć Mamy nadzieję, że efekty jego pracy Wam się podobają.

Kontakt:
e-mail: maciej.kapuscinski@starnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Maćka.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Maćka kliknij tutaj.

Świebodzin: Staranował ogrodzenie, trafił do szpitala

Świebodzin: Staranował ogrodzenie, trafił  do szpitala. Do groźnego zdarzenia doszło dziś w godzinach popołudniowych w miejscowości Świebodzin (gmina Pleśna). Kierujący  samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna został przewieziony na dalsze badania do szpitala. 

Kolejny nocny pożar stodoły – Rychwałd / Szczepanowice

W piątek chwilę po godzinie 20 na granicy Szczepanowic i Rychwałdu (mieszkańcy administracyjnie należą do Rychwałdu) doszło do kolejnego pożaru stodoły, która także doszczętnie spłonęła. A jak przebiegła akcja gaśnicza? W tym momencie ciężko ustalić przyczyny pożaru lecz nie wykluczone jest podpalenie. Dodajmy, że powołani biegli wciąż badają zgliszcza podobnego pożaru z minionego czwartku o którym także opowiadaliśmy.

Spłonęła stodoła w Szczepanowicach

Wielki dym unosił się nad Szczepanowicami. W południe doszło tam do potężnego pożaru stodoły. Na miejscu z ogniem walczyło kilkadziesiąt strażaków. Ich działania polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palącą się stodołę.

Pleśna uczciła sezon żniw

Za nami dożynki Gminy Pleśna. Uroczystość będąca wyrazem dziękczynienia za szczęśliwe ukończenie żniw i prac polowych zaczęto od polowej Mszy Świętej, po czym powitano gości a obrzędem dożynkowym w wykonaniu gospodarzy imprezy rozpoczęto świętowanie. Następnieprzeprowadzono tradycyjne obrzędy dożynkowe w tym ceremonię przekazania bochnu chleba wypieczonego z tegorocznych plonów na ręce włodarza gminy Józefa Knapika. Dożynki to kolejna po święcie owoców i produktów pszczelich impreza podczas której prezentowano to co najlepsze w gminie. Nie zabrakło również regiolanych produktów. Podczas tegorocznyc dozynek przygotowano 11 wieńców dozynkowych. Wszystkie prezentowały się okazale zachwycając kształtem i bogactwem misternie wykonanych dodatków.

Siemiechów: Kierowca ciężarówki przeżył chwilę grozy

W Siemiechowie kierujący ciężarówką przeżył chwile grozy. Starając się uniknąć zderzenia zjechał na pobocze. Auto stoczyło się po zboczu prosto do rowu. Kierowca przez...
X