Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

W telewizji tak jak w każdej pracy istotną rolę odgrywa atmosfera w zespole. Na szczęście w STARnowa.tv wszyscy czujemy się doskonale. Duża w tym zasługa naszej redaktor naczelnej. Paulina Kuczera zawsze wspiera nas dobrym słowem i rewelacyjnie organizuje pracę redakcji. Sama jest doskonałym przykładem jak z wielką pasją i radością można pracować w telewizji.

Łatwo ją rozpoznacie na ważnych wydarzeniach w regionie z których później przygotowuje wspaniałe relacje. To ta zawsze uśmiechnięta kobieta z mikrofonem w ręce, która zajmuje się także montażem materiałów.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Paulinę.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Pauliny kliknij tutaj.

Tarnów: Wielbili Boga śpiewem

Wielbili Boga śpiewem – mowa o VIII ogólnopolskim festiwalu pieśni i piosenki religijnej, który odbywał się w dniach 8 i 9 listopada. Organizatorem konkursu o nazwie „MIŁOSIERDZIE BOŻE WYŚPIEWAĆ CHCĘ” jest Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnowie oraz Fundacja "Podzielmy się pięknem i dobrem".

Łowczówek: W hołdzie Legionistom Polskim

Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny i Legionistów, której przewodniczył biskup tarnowski Andrzej Jeż, poświęcenie odnowionego cmentarza oraz ceremonia oficjalna zakończona piknikiem historycznym - tak w skrócie można podsumować Zlot Niepodległościowy, który od 21 lat organizowany jest na Cmentarzu Legionistów Polskich w Łowczówku. Deszczowa niedziela upłynęła także pod znakiem Powiatowych Obchodów Święta Niepodległości jak i 105. Rocznicy Bitwy pod Łowczówkiem.

Na żywo: GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów – Uni Opole

Kolejna niedziela z tarnowską siatkówką! Od godz. 17:00 zapraszamy na transmisję meczu z Uni Opole! Dopingujmy nasze dziewczyny w hali i na starnowa.tv"

W szkołach odśpiewano hymn narodowy

„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…” śpiewano dziś w szkołach w całym kraju i poza granicami Polski. To akcja zorganizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Cztery zwrotki hymnu państwowego wybrzmiały dziś także we wszystkich tarnowskich placówkach oświatowych. My odwiedziliśmy jedną z nich – Szkołę Podstawową nr 1. im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie.

“Powiedz Paulinie” Gabi Nawój (odc. 4)

Gabi Nawój gościem 4 odcinka programu "Powidz Paulinie".
X