Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

W telewizji tak jak w każdej pracy istotną rolę odgrywa atmosfera w zespole. Na szczęście w STARnowa.tv wszyscy czujemy się doskonale. Duża w tym zasługa naszej redaktor naczelnej. Paulina Kuczera zawsze wspiera nas dobrym słowem i rewelacyjnie organizuje pracę redakcji. Sama jest doskonałym przykładem jak z wielką pasją i radością można pracować w telewizji.

Łatwo ją rozpoznacie na ważnych wydarzeniach w regionie z których później przygotowuje wspaniałe relacje. To ta zawsze uśmiechnięta kobieta z mikrofonem w ręce, która zajmuje się także montażem materiałów.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Paulinę.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Pauliny kliknij tutaj.

XVII Święto Owoców i Produktów Pszczelich za nami!

Gmina Pleśna po raz 17. zgromadziła tłumy widzów oraz smakoszy tradycyjnych potraw a to za sprawą Święta Owoców i Produktów Pszczelich.

Zaprojektuj mural dla Tarnowa. Tym razem bohaterem Krogulski

Ściana kamienicy przy ul. Lwowskiej 3, na rogu ulic Lwowskiej i Szerokiej to miejsce gdzie w 2020 roku ma powstać mural przedstawiający postać Józefa Władysława Krogulskiego, urodzonego w Tarnowie polskiego kompozytora i pianisty, dyrygenta chóralnego i pedagoga muzycznego. Biuro Wystaw Artystycznych ogłosiło konkurs na wykonanie projektu muralu. Propozycję można nadsyłać do 30 września br.

Tarnowscy policjanci rozpoczęli świętowanie

Wykładem i  wystawą rozpoczęto tarnowskie  obchody Świta Policji. Główne uroczystości odbędą się 23 lipca, natomiast od wczoraj w Muzeum Okręgowym w Tarnowie dostępna jest...

Tarnów: Warzywa towarem luksusowym. Pietruszka w cenie mięsa

Rok 2019 może nie być miły dla jaroszy. Czerwcowa susza negatywnie wpłynęła na uprawy warzyw gruntowych. Kilogram pietruszki w niektórych miejscach kosztuje nawet do 20 złotych za kilogram.

My zbieramy, zbieraj i Ty!

Łączy rolników i sadowników z osobami, które chcą dla siebie pozbierać owoce.
X