Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

W telewizji tak jak w każdej pracy istotną rolę odgrywa atmosfera w zespole. Na szczęście w STARnowa.tv wszyscy czujemy się doskonale. Duża w tym zasługa naszej redaktor naczelnej. Paulina Kuczera zawsze wspiera nas dobrym słowem i rewelacyjnie organizuje pracę redakcji. Sama jest doskonałym przykładem jak z wielką pasją i radością można pracować w telewizji.

Łatwo ją rozpoznacie na ważnych wydarzeniach w regionie z których później przygotowuje wspaniałe relacje. To ta zawsze uśmiechnięta kobieta z mikrofonem w ręce, która zajmuje się także montażem materiałów.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Paulinę.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Pauliny kliknij tutaj.

“Powiedz Paulinie” Żaneta Lubera (odc. 37)

Żaneta Lubera gościem 37. odcinka programu POWIEDZ PAULINIE.

Krwiobus na wojnickim rynku. Zebrano ponad 17 litrów krwi

Ponad 17 litrów krwi to wynik sobotniej kampanii „BEZPIECZNE WAKACJE 2020” w ramach której na wojnickim rynku w specjalnym krwiobusie można było oddać krew. Chętnych do dzielenia się życiodajnym płynem nie brakowało.

“Senior na czasie” Jadwiga i Jacek Janiccy (odc. 4)

Jadwiga i Jacek Janiccy gośćmi programu "Senior na czasie". Poznajcie ich historię. 

Agnieszka Pacocha przegrała walkę z rakiem

Agnieszka Pacocha przegrała walkę z okrutną chorobą. 43-latka przez trzy lata zmagała się ze złośliwym rakiem płuca, który dał przerzuty do mózgu i kości. Koszt terapii wynosił 28 tysięcy złotych miesięcznie. Tysiące osób było zaangażowanych w pomoc Agnieszce organizując koncerty charytatywne i zbiórki. Sama miała ogromną wolę walki i wbrew przeciwnościom losu - uśmiech nie znikał z jej twarzy. Agnieszka odeszła pozostawiając męża i dwóch synów. Przed śmiercią poprosiła aby na jej pogrzeb nie przynosić kwiatów a datki przeznaczyć na rzecz osób dotkniętych choroba onkologiczną za pośrednictwem portalu siepomaga.pl

“Bilans Powiatu” Roman Łucarz (odc. 5)

O nowych zakażeniach koronawirusem w Joninach (powiat tarnowski), rządowym dofinansowaniu remontu mostu w Ostrowie, bierzących inwestycjach, środkach z rządowego programu Funduszu Inwestycyji Samorządowych, nowych karetkach tarnowskiego pogotowia, wsparciu strażaków, jednogłośnym absolutorium dla Zarządu Powiatu Tarnowskiego oraz pierwszej turze wyborów prezydenckich. W miesięcznym podsumowaniu ze Starostą Powiatu Tarnowskiego - Romanem Łucarzem.
X