Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

absolwentka filologii polskiej, specjalność: logopedia, nauczycielska oraz edukacja medialna i dziennikarska na PWSZ w Tarnowie. Posiada bogate doświadczenie w pracy jako reporter i prezenter telewizyjny. Obecnie wspólnik i Redaktor Naczelny STARnowa.tv. Uwielbia poznawać i rozmawiać z ludźmi. Odkrywać ich historię, pasję i zainteresowania. Rzetelnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego tematu. Radość sprawia jej bycie blisko ludzi. Mieszka w malowniczo położonej gminie Pleśna, pełnej pagórkowatych krajobrazów, otwartych przestrzeni, ciekawostek przyrodniczych i historycznych. Nie boi się wyzwań, marzenia zamienia w cele.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Programy prowadzone w STARnowa.tv:

„POWEDZ PAULINIE” – to cykl programowy, w którym raz w tygodniu spotykać będziemy ludzi z pasją, osoby, które oPOWIEDZą PAULINIE o swoich osiągnięciach, zainteresowaniach, słabościach jak i wyzwaniach przed którymi stoją. Wy także będziecie mieli wpływ na gości, których zaprosimy do studia. Jeśli uważasz, że to właśnie Ty masz nam coś ciekawego do powiedzenia, robisz coś o czym jeszcze nikt nie słyszał (albo słyszał bardzo dużo) i chciałbyś się tym podzielić z naszymi Widzami – napisz do mnie na adres: paulina.kuczera@starnowa.tv

„BILANS POWIATU” – to cykliczny program w którym w rozmowie z przedstawicielami władz powiatu podsumowujemy najważniejsze wydarzenia miesiąca dotyczące naszego regionu (tematy to m.in. polityka, inwestycje, oświata)