Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

W telewizji tak jak w każdej pracy istotną rolę odgrywa atmosfera w zespole. Na szczęście w STARnowa.tv wszyscy czujemy się doskonale. Duża w tym zasługa naszej redaktor naczelnej. Paulina Kuczera zawsze wspiera nas dobrym słowem i rewelacyjnie organizuje pracę redakcji. Sama jest doskonałym przykładem jak z wielką pasją i radością można pracować w telewizji.

Łatwo ją rozpoznacie na ważnych wydarzeniach w regionie z których później przygotowuje wspaniałe relacje. To ta zawsze uśmiechnięta kobieta z mikrofonem w ręce, która zajmuje się także montażem materiałów.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Paulinę.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Pauliny kliknij tutaj.

“Powiedz Paulinie” Edyta Szumowicz (odc. 15)

Gościem 15 odcinka programu "Powiedz Paulinie" była p. Edyta Szumowicz - laureatka małopolskiego konkursu "Położna na medal".

Zmiany w TOSiR. Jakie plany ma nowy dyrektor?

Andrzej Wyrobiec został nowym dyrektorem Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Nowoczesna kompostownia w Tarnowie

PUK po uzyskaniu środków unijnych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska rozpoczął rozbudowę kompostowni, a właściwie budowę całkiem nowej.

Tarnów: Ostatnie śluby w willi przy ulicy Gumniskiej

Ślub w Tarnowie? Od lutego już nie w Pałacu przy Gumniskiej. Urząd Stanu Cywilnego przenosi się na ulicę Nową 4 a śluby do Sali Lustrzanej...

Koncert finałowy oraz bieg z pochodniami

Kilka minut po godz. 16:00 na Placu Kazimierza rozpoczął się koncert finałowy. Na scenie wystąpili: - GABI NAWÓJ Z ZESPOŁEM - NIEPRZYJACIELE - GWIAZDA WIECZORU: BARTAS SZYMONIAK O...
X