Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

W telewizji tak jak w każdej pracy istotną rolę odgrywa atmosfera w zespole. Na szczęście w STARnowa.tv wszyscy czujemy się doskonale. Duża w tym zasługa naszej redaktor naczelnej. Paulina Kuczera zawsze wspiera nas dobrym słowem i rewelacyjnie organizuje pracę redakcji. Sama jest doskonałym przykładem jak z wielką pasją i radością można pracować w telewizji.

Łatwo ją rozpoznacie na ważnych wydarzeniach w regionie z których później przygotowuje wspaniałe relacje. To ta zawsze uśmiechnięta kobieta z mikrofonem w ręce, która zajmuje się także montażem materiałów.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Paulinę.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Pauliny kliknij tutaj.

Transmisja mszy św. z Kościoła p.w. św. Mikołaja Biskupa w Łękawicy

Transmisja mszy św. z kościoła p.w. św. Mikołaja Bp w Łękawicy. Transmisja dostępna także w sieci kablowej Multimedia na kanale 226. Rozpoczęcie transmisji o godzinie 10:30

Centrum Zdrowia Tuchów zbiera na respirator!

Wspomóż w zakupie respiratora dla Centrum Zdrowia Tuchów.

“Powiedz Paulinie” Paulina Barszcz (odc. 25)

Boisz się koronawirusa? Psycholog z Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO podpowiada jak radzić sobie ze stresem czyli w jak najlepszy sposoby zadbać o nasze zdrowie psychiczne w czasie pandemii. 

50 laptopów trafi do uczniów szkół w Gminie Pleśna

Tuż po zamknięciu szkół w związku z epidemią koronawirusa placówki oświatowe musiały przejść na tryb pracy zdalnej. Niestety nie każdy uczeń ma laptop bądź musi się nim dzielić z rodzeństwem. Problem ten rozwiązała już Gmina Pleśna, która zakupiła 50 laptopów. Obecny projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

Nowe obostrzenia dla mieszkańców kraju

Z dniem 1 kwietnia wchodzą w życie nowe obostrzenia dotyczące mieszkańców kraju. Dotyczą one przestrzeni publicznej, punktów handlowych i usługowych, zakładów pracy i innych miejsc. Od dzisiaj obowiązuje m.in. zasada zachowania 2 metrów dystansu od drugiej osoby w przestrzeni publicznej, osoby do 18 roku życia w miejscach publicznych mogą przebywać tylko z osobą dorosłą. To także ograniczenie dostępu do miejsc rekreacji, wyłączenie z ruchu rowerów miejskich, zamknięte będą wszelkie salony urody a w sklepach wprowadzono godziny dla seniora. W zakładach pracy wprowadzono obowiązek zapewnienia co najmniej 1,5 metra odległości między stanowiskami pracy oraz wyposażenia pracowników w środki do dezynfekcji i rękawiczki.
X