Redaktor Naczelna, Prezenter

Paulina Kuczera

W telewizji tak jak w każdej pracy istotną rolę odgrywa atmosfera w zespole. Na szczęście w STARnowa.tv wszyscy czujemy się doskonale. Duża w tym zasługa naszej redaktor naczelnej. Paulina Kuczera zawsze wspiera nas dobrym słowem i rewelacyjnie organizuje pracę redakcji. Sama jest doskonałym przykładem jak z wielką pasją i radością można pracować w telewizji.

Łatwo ją rozpoznacie na ważnych wydarzeniach w regionie z których później przygotowuje wspaniałe relacje. To ta zawsze uśmiechnięta kobieta z mikrofonem w ręce, która zajmuje się także montażem materiałów.

Kontakt:
e-mail: paulina.kuczera@starnowa.tv
telefon: 533324414

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Paulinę.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Pauliny kliknij tutaj.

Szpital św. Łukasza ma nowoczesny tomograf komputerowy

Pozwoli na szybszą i skuteczniejszą diagnozę. Mowa o nowym tomografię komputerowym którym może pochwalić się Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie.

Tarnów: I Drużynowe Zawody Siłowo-Wytrzymałościowe Służb Mundurowych

Parking przy Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie stał się dziś prawdziwą areną zmagań siłaczy w mundurach.

Zwierzoduchy opanowały Mościce

Do fantastycznego świata kolorów zaprosiła pani Sylwia Wenska, która 13 września po 20 latach pojawiła się w Centrum Sztuki Mościce z kolejną wystawą.

“Mapę życia w sercu ma”. Spotkanie z Mieczysławem Sobolem

O powstańczych losach Mieczysława Sobola, geodety z pasją, miłośnika i odkrywcy starych map przypominano podczas prelekcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich Koło w Tarnowie.

Cztery pytania, trzy koła ratunkowe. Tarnowianin może wygrać milion

Filip Olszówka zachwycił wiedzą w popularnym programie Milionerzy wygrywają 75 tysięcy złotych. Tegoroczny maturzysta, absolwent III LO w Tarnowie dziś będzie kontynuował imponującą rozgrywkę. Udziałem w programie rozsławia Tarnów a kciuki za młodego uczestnika trzyma już cała Polska.
X