“Powiedz Paulinie” Józef Baran, Marek Karpiński (odc. 38)

0
883

Gośćmi programu “Powiedz Paulinie” byli Józef Baran oraz Marek Karpiński – pełniący obowiązki dyrektora Centrum Sztuki Mościce.

Józef Baran – znakomity poeta, prozaik, dziennikarz, krytyk literacki, którego wiersze trafiły do programów szkolnych a także na matury z języka polskiego. Zdaniem wielu jego nazwisko od kilku lat wymieniane jest na giełdzie nazwisk, kandydatów do Literackiej Nagrody Nobla. Jego twórczość przetłumaczona została na 20 języków, m.in. angielski, hebrajski, niemiecki, czeski, rosyjski, hiszpański i szwedzki.

Pomysłodawca “ŹRÓDŁA” jeden z  najważniejszych  i ogólnopolskich konkursów poetyckich w Polsce, wspólnej inicjatywie Centrum Sztuki Mościce oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie.

Zobacz inne odcinki “Powiedz Paulinie”

“Powiedz Paulinie” Krzysztof Lechowicz (odc. 56)

Kim jest TERRY? Co kryje się pod nazwą "Gang Zakręconych Mastersów"? Jak w prosty sposób poprawić swoje zdrowie i samopoczucie? Tego dowiecie się oglądając dzisiejszy odcinek programu "Powiedz Paulinie".

“Powiedz Paulinie” Krzysztof Konopka (odc. 55)

Krzysztof Konopka gościem kolejnego odcinka programu POWIEDZ PAULINIE. 

“Powiedz Paulinie” Beata Janowska-Ptasznik, Beata Tylutka (odc. 54)

O akcji "Pomagam Bo Chcę" w programie POWIEDZ PAULINIE rozmawiamy z liderkami akcji - Beatą Janowską - Ptasznik oraz Beatą Tylutką.

“Powiedz Paulinie” Sylwia Dobek (odc. 53)

Gościem kolejnego odcinka programu POWIEDZ PAULINIE była modelka, Sylwia Dobek.

“Powiedz Paulinie” Stanisław Sorys (odc. 52)

Gościem programu POWIEDZ PAULINIE był prezes Tarnowskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Klasycznej "VIA MUSICA” - p. Stanisław Sorys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here