“Powiedz Paulinie” Piotr Barszczowski (odc. 76)

0
308

Piotr Barszczowski – artysta, plastyk, projektant komunikacji wizualnej i wykładowca gościem kolejnego odcinka programu POWIEDZ PAULINIE.

Realizacja

Prowadzący (prezenter, reporter): Paulina Kuczera
Operator: Paweł Kudrański
Montaż: Paweł Kudrański

Zobacz inne odcinki “Powiedz Paulinie”

“Powiedz Paulinie” Stefan Ślęzak (odc. 78)

Zapraszamy na kolejny odcinek programy POWIEDZ PAULINIE w którym Stefan opowiada o tym, jak spełniał swoje marzenia w Afryce. 

“Powiedz Paulinie” Zygmunt Pertkiewicz, Kamil Zyznar (odc. 77)

Z producentami filmu „Drzazga. W stronę Chwały” z Zygmuntem Pertkiewiczem oraz Kamilem Zyznarem. Prace nad produkcją trwają a w poniedziałek wszyskich chcących wziąć w niej udział zapraszamy na casting do Centrum Sztuki Mościce. Dowiedz się więcej oglądając materiał wideo. Mecenasem produkcji zostali: Marszałek Województwa Małopolskiego, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Muzeum Farmacji UJ, IPN w Krakowie oraz TVP Historia, które zdeklarowało emisje i jego promocje na antenie.

“Powiedz Paulinie” Piotr Barszczowski (odc. 76)

Piotr Barszczowski - artysta, plastyk, projektant komunikacji wizualnej i wykładowca gościem kolejnego odcinka programu POWIEDZ PAULINIE.

“Powiedz Paulinie” Bohdan Boguszewski (odc. 75)

Gościem kolejnego odcinka programu POWIEDZ PAULINIE był światowej sławy dyrygent profesor Bohdan Boguszewski - współtwórca i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum Non Profanum, założyciel kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej w Katedrze Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego. Między innymi na bazie tego kierunku utworzono Akademię Sztuki w Szczecinie. Profesor wykładał także w Akademii Sztuki w Szczecinie.

“Powiedz Paulinie” Angela Gierałt i Ola Bajgrowicz (odc. 74)

Angela Gierałt i Ola Bajgrowicz czyli finalistki Miss Małopolski 2021 w programie POWIEDZ PAULINIE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here