reporter

Radosław Kosiba

Na co dzień student budownictwa, pasjonat sportu, muzyki oraz…telewizji i filmów. Tak w skrócie można go opisać. Radek uwielbia także żużel i piłkę ręczną. W przyszłości poza karierą w budownictwie chciałby spróbować swoich sił jako aktor i prezenter. Odważny, wesoły i z głową pełną pomysłów. Z kilkuletnim doświadczeniem w branży sportowej, rozpoczyna działania także w innych dziedzinach. Od teraz – jako nowy człowiek, kolejna świeża krew w STARnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Radosława.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Radosława kliknij tutaj.

Lekkoatleci pobiegli ulicami Tarnowa

W sobotni wieczór w centrum miasta odbył się XXVIII Tarnowski Bieg Leliwitów. Start i meta znajdowała się na ulicy Wałowej. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów.

Tarnów: STOP wypadkom!

W sobotnie popołudnie odbył się piknik dla młodzieży organizowany przez Małopolski Ośrodek Ruchu drogowego. Miał on na celu uświadomienie młodych ludzi o uczestnictwu w ruchu drogowym, zarówno jako pieszy i kierowca.

Maraton siatkarski przed Żyrafami

Przed tarnowskimi siatkarkami prawdziwy maraton meczów. W ciągu 8 dni zagrają 3 spotkania - dwa wyjazdowe i jedno u siebie. Czy są przygotowane?

Tarnów: Strażacy z dofinansowaniem od Ministra Sprawiedliwości

W czwartek w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie miało miejsce uroczyste przekazanie dofinansowania włodarzom 14 gmin . Środki na rozwój OSP przekazał obecny podczas uroczystości Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

Wojnicz: Wernisaż Andrzeja Kozioła

W sobotę w Domu Grodzkim w Wojniczu miała miejsce wystawa prac Andrzeja Kozioła - wojniczanina, członka Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego FOTUM.
X