reporter

Radosław Kosiba

Na co dzień student budownictwa, pasjonat sportu, muzyki oraz…telewizji i filmów. Tak w skrócie można go opisać. Radek uwielbia także żużel i piłkę ręczną. W przyszłości poza karierą w budownictwie chciałby spróbować swoich sił jako aktor i prezenter. Odważny, wesoły i z głową pełną pomysłów. Z kilkuletnim doświadczeniem w branży sportowej, rozpoczyna działania także w innych dziedzinach. Od teraz – jako nowy człowiek, kolejna świeża krew w STARnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Radosława.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Radosława kliknij tutaj.

Święcenie pojazdów w tarnowskim MORD

W tym roku po raz 21. obchodzimy tydzień Świętego Krzysztofa - patrona kierowców. W Małopolskim Ośrodku ruchu drogowego w Tarnowie odbyło się poświęcenie pojazdów. Skupiono się w szczególności na nowych pojazdach, które pojawiły się w ośrodku. 

Koronawirus. Kolejne przypadki zakażeń w regionie

Koronawirus w Małopolsce nie ustępuje. Służby Wojewody Małopolskiego poinformowały o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem. 23 lipca przybyło 75 przypadków. Jeśli chodzi o Region Tarnowski mowa o jednej osobie. W samym Tarnowie pojawiły się 2 nowe zakażenia. Aktualny stan w Małopolsce wyglada następująco - Covid-19 potwierdzono u 2721 osób. Chorobę pokonało 1547. Niestety z powodu Covid-19 zmarło 49 osób. W Tarnowie jak do tej pory odnotowano 19 przypadków. Pomimo tego ze mamy okres wakacji i pierwszy strach przed pandemia minął, pamietajmy o zasadach higieny. Dbajmy o zdrowie swoje i innych.

Tarnów: Potrzebny bus dla Domu Samopomocy

Środowiskowy Dom Samopomocy im. św. Kingi w Tarnowie sprawuje opiekę nad osobami niepełnosprawnymi. Żeby w pełni funkcjonować potrzebują oni nowego busa. Trwa zbiórka pieniędzy na zakup podstawowego środka transportu podopiecznych.

Rynek pracy w Tarnowie po koronawirusie ma się…

Koronawirus atakuje nie tylko nasze organizmy. Częściowo zaatakował on również gospodarkę. Jak wyglada aktualnie sytuacja na rynku pracy w Tarnowie?

Kantorię czeka rozbudowa

Kantoria to jedno z ulubionych miejsc tarnowian. Miasto szykuje jednak rozbudowę tego obiektu, plany są ambitne i na pewno korzystnie wpłyną na funkcjonalności i estetykę tego miejsca.