reporter

Radosław Kosiba

Na co dzień student budownictwa, pasjonat sportu, muzyki oraz…telewizji i filmów. Tak w skrócie można go opisać. Radek uwielbia także żużel i piłkę ręczną. W przyszłości poza karierą w budownictwie chciałby spróbować swoich sił jako aktor i prezenter. Odważny, wesoły i z głową pełną pomysłów. Z kilkuletnim doświadczeniem w branży sportowej, rozpoczyna działania także w innych dziedzinach. Od teraz – jako nowy człowiek, kolejna świeża krew w STARnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Radosława.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Radosława kliknij tutaj.

Akademia szkoląca przyszłe gwiazdy futbolu!

Akademia Piłkarska ''ENGLISH FOOTBALL'' Zakliczyn jest innowacyjnym pomysłem szkolenia młodych piłkarzy. Rozwój oparty jest na współpracy z najlepszymi klubami. Postanowiliśmy sprawdzić jak prezentują się młodzi adepci.

“Przyjaźń fajnie się toczy” – koncert Wojciecha Klicha i Macieja Miecznikowskiego

Z jednej strony Maciej Miecznikowski - multiinstrumentalista, artysta muzyk, obdarzony mocnym niskim głosem. Z drugiej - Wojciech Klich, najbardziej charyzmatyczny muzyk w Tarnowie.

Znamy laureatów konkursu “Polska Niepodległa”

W czwartek w Sali Lustrzanej rozdano nagrody i wyróżnienia dla Laureatów konkursu "Polska Niepodległa".

Już niedługo Turniej 4Nations Cup!

We wtorek o 12 odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli miasta, TOSiR-u i Związku Piłki Ręcznej w Polsce poświęcona turniejowi jaki ma się rozegrać końcem roku w Arenie Jaskółka Tarnów.

Mikołajki w Arenie Jaskółka Tarnów

Sobota w tarnowskiej arenie to mnóstwo sportowych i artystycznych emocji. Olimpiada przedszkolaków, pokazy sportowe i koncerty - dla każdego coś dobrego.
X