reporter

Radosław Kosiba

Na co dzień student budownictwa, pasjonat sportu, muzyki oraz…telewizji i filmów. Tak w skrócie można go opisać. Radek uwielbia także żużel i piłkę ręczną. W przyszłości poza karierą w budownictwie chciałby spróbować swoich sił jako aktor i prezenter. Odważny, wesoły i z głową pełną pomysłów. Z kilkuletnim doświadczeniem w branży sportowej, rozpoczyna działania także w innych dziedzinach. Od teraz – jako nowy człowiek, kolejna świeża krew w STARnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Radosława.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Radosława kliknij tutaj.

Karnawałowy maraton w UNIT 37

Najbardziej sportowa impreza i imprezowy trening w jednym! W niedziele na wszystkich chętnych czekało m.in. Fit and Jump Warm up, Bootybuilding Latino Shape, WOD Strength Rockstar, KettlebellsHardcore, Cross Fire a także OCR Endurance.

HIT transferowy w Tarnowie!

Kolejny hit transferowy w Tarnowie! Do drużyny grupa Azoty Tarnów dołączył 32-letni portugalski rozgrywający Edgar Landim. To jego pierwsze dni w drużynie.

Tarnów: II Memoriał Krystiana Popieli

Po raz drugi rozegrano turniej poświęcony pamięci tragicznie zmarłego zawodnika Unii Tarnów - Krystiana Popieli. Poza najlepszymi młodymi ekipami z całej Polski, rywalizowały ze sobą także gwiazdy sportu. Organizatorami turnieju byli: SMS ZKS Unia Tarnów, Fundacja "Dzielmy się uśmiechem" im. Krystiana Popieli oraz Main Events.

Kulisy spotkania Grupa Azoty PWSZ Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo w nowym roku! Jak wyglądało to spotkanie zza kulis? Zapraszamy na backstage ostatniego spotkania.

Tarnowianki bez straty seta na inaugurację 2020 roku!

Wynikiem 3:0 zakończył się pierwszy w tym roku mecz siatkarek Grupa Azoty PWSZ Tarnów. Podopieczne trenera Łukasza Marciniaka podejmowały we własnej hali drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
X