reporter

Radosław Kosiba

Na co dzień student budownictwa, pasjonat sportu, muzyki oraz…telewizji i filmów. Tak w skrócie można go opisać. Radek uwielbia także żużel i piłkę ręczną. W przyszłości poza karierą w budownictwie chciałby spróbować swoich sił jako aktor i prezenter. Odważny, wesoły i z głową pełną pomysłów. Z kilkuletnim doświadczeniem w branży sportowej, rozpoczyna działania także w innych dziedzinach. Od teraz – jako nowy człowiek, kolejna świeża krew w STARnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Radosława.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Radosława kliknij tutaj.

Ruszyły ruchliwe poranki w CSM

Ruchliwe poranki w CSM rozpoczęte! W czwartek 2 lipca na tarasie w Centrum Sztuki Mościce odbyły się zajęcia w ramach projektu ruchliwe poranki. Pomimo deszczu sprawiły one wszystkim uczestnikom mnóstwo radości i pozwoliły na rozruszanie ciała z samego rana.

Tarnów: Zwłoki mężczyzny znalezione w Wątoku!

Do tragicznej sytuacji doszło dzisiaj w godzinach porannych. Jeden z przechodniów ujrzał pływające pod mostem w Wątoku ciało. Po chwili na miejscu pojawiły się służby, które podjęły czynności mająca na celu wyciągniecie ciała z wody. Sprawą zajmuje się prokuratura. Na razie nie jest ustalone jak do tego doszło. Wiadomo jednak, że najprawdopodobniej był to mężczyzna w średnim wieku.

Już 4 lipca otwarcie basenu na Marcince

Dobra informacja dla wszystkich sympatyków wypoczywania na pływalniach letnich w Tarnowie! Już w najbliższych dniach zostanie otwarty słynny basen na Marcince. Ze względu na panującą pandemię korzystanie z niego będzie wyglądało nieco inaczej. Poznaj szczegóły oglądając nasz materiał.

Ruchliwe poranki już od 2 lipca w CSM

Już 2 lipca Centrum Sztuki Mościce startuje z "Ruchliwymi porankami". Każdy znajdzie tam coś dla siebie - szczególnie, że należy zadbać o formie po okresie pandemii. Co dokładnie znajdziemy w ofercie? O tym w materiale!

Podsumowanie kadencji dyrektora Muzeum Okręgowego Andrzeja Szpunara

Kończy się druga kadencja dyrektora Muzeum Okręgowego w Tarnowie Andrzeja Szpunara. Wiadomo, że jest to jego ostatnia kadencja i żegna się on z tym stanowiskiem. Na konferencji prasowej dyrektor podsumował minione 8 lat. 
X