reporter

Radosław Kosiba

Na co dzień student budownictwa, pasjonat sportu, muzyki oraz…telewizji i filmów. Tak w skrócie można go opisać. Radek uwielbia także żużel i piłkę ręczną. W przyszłości poza karierą w budownictwie chciałby spróbować swoich sił jako aktor i prezenter. Odważny, wesoły i z głową pełną pomysłów. Z kilkuletnim doświadczeniem w branży sportowej, rozpoczyna działania także w innych dziedzinach. Od teraz – jako nowy człowiek, kolejna świeża krew w STARnowa.tv

Poniżej znajduje się 5 ostatnich materiałów zrealizowanych przez Radosława.
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie materiały Radosława kliknij tutaj.

Tarnów: “Szaleństwa” podczas obostrzeń

Pomimo zakazów panujących w całym kraju niektórzy mieszkańcy regionu łamią te obostrzenia w sposób bardzo...nietypowy.

Tarnów: Centrum Handlowe MAX również szyje maseczki

Centrum Handlowe MAX włączyło się w zainicjowaną przez CSM akcję wsparcia pracowników służb medycznych prowadzących na co dzień walkę z epidemią COVID-19.

Kolejny przypadek zakażenia w Tarnowie

Kolejny tydzień walki z pandemia rozpoczyna się złymi informacjami. Prezydent Roman Ciepiela poinformował o kolejnym przypadku zakażenia. Jest to 26 letnia kobieta w ciąży. Nie jest znany jej stan. Nie ma także informacji czy zarażona wróciła zza granicy. Jak do tej pory zidentyfikowano 8 przypadków zakażenia w Tarnowie. Prezydent na swoim profilu społecznościowym apeluje o rozwagę i zaznacza, że szczyt zachorowań dopiero przed nami. Nie dajmy się zwieść pięknej pogodzie za oknem i pozostańmy w domach.

Stowarzyszenie kibiców Unii Tarnów “Wierni” z pomocą ratownikom!

Stowarzyszenie kibiców Unii Tarnów „Wierni” rozpoczęło zbiórkę dla tarnowskiego pogotowia.

PWSZ przedłuża zawieszenie działalności dydaktycznej

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa przedłuża zawieszenie działalności dydaktycznej do 10 kwietnia! Wdrożone są rozwiązania prowadzenia zajęć zdalnie, poprzez wykorzystywanie wszystkich możliwych metod kształcenia na odległość.
X