Roman Ciepiela na kwarantannie, u żony stwierdzono COVID-19

0
283

W poniedziałek 19 października prezydent Roman Ciepiela otrzymał od sanepidu decyzję o konieczności poddania się dziesięciodniowej kwarantannie w związku z bezpośrednim kontaktem z osobą, u której doszło do zakażenia koronawirusem.
Prezydent Roman Ciepiela poddał się w poniedziałek 19 października testowi na obecność koronawirusa wspólnie z żoną, u której w weekend pojawiła się podwyższona temperatura. Po wykonaniu testu okazało się, iż Alina Ciepiela ma wynik dodatni, natomiast u prezydenta obecności koronawiurusa nie stwierdzono. Zgodnie z przepisami Roman Ciepiela został jednak zobligowany do odbycia dziesięciodniowej kwarantanny, która skończy się 29 października. Prezydent i jego żona czują się dobrze.
Prezydenta Tarnowa zastępuje oficjalnie jego pierwsza zastępczyni, Dorota Krakowska. Roman Ciepiela jest w stałym kontakcie z urzędem, na bieżąco online i telefoniczne zapoznaje się z aktualnymi pracami, koordynuje działania swoich zastępców i miejskich urzędników, bierze udział w telekonferencjach.

Źródło: UMT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here