„Świat z drugiej strony” Anna Adamiak

0
209

Widziałeś już „Świat z drugiej strony” w Bema 20? Jeśli nie, koniecznie musisz to zobaczyć. Na wystawie prezentowane są prace tarnowskiej artystki Anny Adamiak.

Anna Adamiak specjalizuje się w tworzeniu modeli zwierząt czyli mockupów. Jest to dziedzina którą zajmuje się niewiele osób w Polsce, można zatem powiedzieć, że z tego powodu Tarnów jest ważnym punktem na mapie dla twórców i producentów filmowych.

„Świat z drugiej strony” jest projektem wystawy filmowej z elementami scenografii.

Tytuł przedsięwzięcia odnosi się do drugiej strony tajemniczego lustra jakim jest scena czy ekran kina w którym odbija się nasze życie. Tematem wystawy będą prace zgromadzone i sprowadzone z magazynów filmowych i telewizyjnych, powstałe w ostatnich latach. Są to rekwizyty, lalki animacyjne, elementy scenografii, kostiumu, maski i mockupy filmowe zwierząt, makiety a także zdjęcia i filmy dokumentujące prace na planie i w halach zdjęciowych.

„Świat z drugiej strony” jest projektem wystawy filmowej z elementami scenografii. Tytuł odnosi się do drugiej strony tajemniczego lustra, jakim jest scena czy ekran kina, w którym odbija się nasze życie.

Wystawę będzie można oglądać do środy 30 września od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 17.

Realizacja

Prowadzący (prezenter, reporter): -
Operator: Lidia Jaźwińska
Montaż: Paulina Kuczera


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here